včera
Yesterday som bola na najnovšom filme Dannyho Boyla. Samotný nápad na film je tak jednoduchý a krásny až som sa čudovala prečo niečo podobné nevzniklo už oveľa skôr. Veď zabudnúť, že existujú Beatles sa podobá základným princípom scifičiek. Čo keby ľudia zabudli dýchať ale stále by žili ? No a tak som sa náhodne ocitla v meste v čase, keď kino Metro premietalo. Chvíľu som premýšľala či si miniem svoju klubovú kartičku na niečo takéto ale napokon pozerať hudobné filmy doma na notebooku je ako jesť kaviár plastovým príborom. No a potom ide o Beatles, takže pozrieť si to chcem už len z princípu. Trailer vyzeral s rezervou nádejne. Veď predsa Danny Boyle ! A Beatles ! To bola tá nádej. Himesh Patel OK. Ten otáznik sa týkal Eda Sheerana, ktorý je síce dobrý ale jeho pesničky sú komerčné (toto nie je hejt na Eda Sheerana, týpek jednoducho využivá všetky prostriedky na prezentáciu, občas sa ale opustí hlavným prúdom až príliš ), pot...